Gala Sportu 2017 – Świebodzin

Drużyna Piłki Ulicznej z Nowego Dworku, wygrała plebiscyt na Najpopularniejsza Drużynę Świebodzina w 2017 roku!

Tak sie złożyło, iż  w roku 2017, Piłkarze z Nowego Dworku, wzięli po raz pierwszy, udział w Plebiscycie organizowanym przez Klub Sportowy „Herosi”.
Oczywiście, start drużyny, nie był przypadkowy, na pomysł zgłoszenia „ekipy” do Plebiscytu wpadł Maciej Góras – na codzień terapeuta pracujący w Nowym Dworku oraz jednocześnie opiekun i trener drużyny.

Do Plebiscytu na najpopularniejsza drużynę stanęło  5 zespołów:

  • KS Jujitsu Świebodzin (sporty walki)
  • MUKS LIDER ŚWIEBODZIN (piłkarki ręczne),
  • Piłka Nożna Uliczna – Nowy Dworek
  • POGOŃ ŚWIEBODZIN (piłka nożna)
  • SECO/WARWICK MTB TEAM (MTB -kolarstwo górskie)

Głosowanie odbyło sie w formule społecznościowej, bezpośrednio głosy można było oddawać jedynie na Facebook`u, sami możecie sprawdzić wyniki pod adresem http://bit.ly/2rx91a Dodatkowo została powołana komisja, która składała się z przedstawicieli środkowiska sportowego, piłkarskiego, laureatów plebiscytu z poprzednich edycji oraz przedstawicieli władz Świebodzina, w całej klasyfikacji ich głosy były równie ważne.

Głosowanie internetowe zakończyło sie 16.12.2017 roku o godz. 24.00 wtedy, też gołym okiem było widać, iż zawodnicy z Nowego Dworku, mieli prawie dwukrotnie więcej oddanych głosów niż kolejna drużyna z ich grupy, wtedy juz było jasne, że zaangażowanie internautów przerosło wszelkie oczekiwania,
lecz wszystko jeszcze mogło ulec zmianie, gdyż nieznane były głosy oddane przez Komisję…

Jednak następnego dnia podczas ruoczystej GALI SPORTU 2017, okazało się, że to drużyna z Nowego Dworku, uzyskała najlepszy wynik i uzyskała zasłużone
I Miejsce.

Więcej zdjeć z Gali, można zobaczyć pod linkiem poniżej, śmiało można klikać i oglądać:

https://bit.ly/2DwxjHI

Wersje wpisu:

Print Friendly, PDF & Email
<-- Powrót