Twórczość i kreatywność

Twórczość i kreatywność to jest „coś” z czym ludzie, chyba się rodzą, a w taki sposób, sami o sobie, napisali ludzie biorący czynny udział w teledysku:

” W Glińsku staramy  rozwijać również nasze talenty artystyczne. Komponujemy muzykę i piszemy  teksty.
Podczas przygotowań do świąt nagrywamy teledyski, które naszym bliskim dają namiastkę atmosfery, która towarzyszy nam na co dzień.
Trzeźwienie tutaj musi być radosne.

Początek grudnia, to czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. W tym też właśnie czasie, zaczęła się praca nad powstaniem kolędy i teledysku Glińsk 2017.
Zanętę rzucił Darek D., bo nagrał kilka taktów fajnej muzyczki, no i reszta poszła już z górki. Bartek W. dograł trochę piana, Magda M. nakreśliła melodie zwrotek i refrenów (bo tekstu jeszcze nie było), Wacław S. nagrał solówki gitarowe i tak kolęda była już prawie gotowa.

Najlepsze jest to, że to wszystko powstawało stopniowo i każdy z nas pracował i nagrywał osobno. Ani razu nie spotkaliśmy się wszyscy razem, bo po prostu nie było takiej możliwości.
Na koniec powstał tekst (Magda M.), który Magda M. nagrała na stworzony przez muzyków podkład muzyczny i to był finał. Kolęda „Bezpieczna Przystań 2017” była gotowa.

Klip naszej kolędy stworzył Bartosz R., który ze 3 dni walczył, o to, żeby wyłapać najciekawsze momenty z życia filii i uchwycić je w sensowną całość.
Zrobił super robotę, bo teledysk ogląda się z radością i zaciekawieniem.

Jednym słowem zrobiliśmy chyba dobrą robotę, posłuchajcie i zobaczcie sami:”

*wszystkie osoby biorące udział w tym wydarzeniu, dobrowolnie zgodziły się na publikację ich wizerunku.
Przywiązujemy dużą uwagę i wszelką dbałość do sprawowania ochrony, wizerunku i prywatności.

<-- Powrót