Praca specjalista ds. rozliczeń i kontraktowania świadczeń NFZ.

Ośrodek dla Osób Uzależnionych Nowy Dworek zatrudni na stanowisku specjalista ds. rozliczeń i kontraktowania świadczeń NFZ.

Opis stanowiska pracy
Zakres obowiązków:
Rozliczanie usług medycznych z NFZ oraz lekarzy
Bieżąca analiza i weryfikacja aktów prawnych (rozporządzenia prezesa NFZ i MZ)
Przygotowywanie ofert do NFZ
Sporządzanie i prowadzenie rejestru zawieranych umów z obszaru usług medycznych.
Sprawowanie kontroli w zakresie zgodności z umowami
Aktualizacja danych w portalu świadczeniodawcy
Sporządzanie dziennych raportów o stanie realizacji kontraktu z NFZ
Opracowywanie materiałów statystycznych, kompletowanie, uzupełnianie i przekazywanie we właściwych terminach zestawień
Kontrola dokumentacji medycznej pod kątem zgodności z przepisami dotyczącymi jej prowadzenia i uregulowań wewnętrznych.

Wymagania:
Doświadczenie w zawodzie.

Miejsce pracy: Nowy Dworek, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu

+48 68 381 101 67 wew. 14

+48 606 894 329

oraz siedzibie Ośrodka