Oferta pracy na stanowisku pielęgniarka/pielęgniarz.

Oglądasz starszą wersję wpisu pochodzącą z 2023-01-23 @ 04:32:54. Poniżej różnice pomiędzy starą wersją a pochodzącą z aktualna wersja.

Ośrodek dla Osób Uzależnionych SPZOZ Nowy Dworek zatrudni na stanowisku Pielęgniarki/Pielęgniarza.

WYMAGANIA:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy
  • zaangażowanie i przyjazne nastawienie do pracy dyspozycyjność.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Wykonywanie czynności związanych z przyjęciem chorych do ośrodka, w zakresie zajmowanego stanowiska.
  2. Wykonywanie zleceń lekarskich, zabiegów pielęgniarskich.
  3. Prowadzenie dokumentacji medycznej.
  4. Indywidualne rozmowy z pacjentem dotyczące ich problemów zdrowotnych.
  5. Dbanie o bezpieczeństwo pacjentów.
  6. Umawianie wizyt pacjentów w ramach NFZ.

OFERUJEMY:

  • współpracę na podstawie różnych form zatrudnienia: umowę o pracę , zlecenie, kontrakt
  • stabilną formę zatrudnienia
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w gabinecie zabiegowym, nie wymagająca dźwigania

Osoba do kontaktu:

Iwona Nahajowska
tel. 606894321

Wersje wpisu:

Zmiany:

Nie ma różnic pomiędzy wpisem z 2023-01-23 @ 04:32:54 a aktualną wersją.