Oferta pracy na stanowisku psychologa.

Oglądasz starszą wersję wpisu pochodzącą z 2021-12-13 @ 10:10:02. Poniżej różnice pomiędzy starą wersją a pochodzącą z aktualna wersja.

Ośrodek dla Osób Uzależnionych Nowy Dworek zatrudni na stanowisku psychologa.

Opis stanowiska pracy

  • Praca z osobami uzależnionymi.
  • Zakres obowiązków do uzgodnienia
  • Elastyczny grafik pracy.

Wymagania:

Wykształcenie:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Wysokość wynagrodzenia zależnie od posiadanych kwalifikacji.
  • Gotowość i determinacja do podnoszenia kwalifikacji zawodowych w zakresie psychoterapii osób uzależnionych.
  • Praca zmianowa.

Miejsce pracy: Nowy Dworek, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu

+48 68 381 101 67 wew. 14

+48 606 894 329

oraz siedzibie Ośrodka.

Wersje wpisu:

Zmiany:

Nie ma różnic pomiędzy wpisem z 2021-12-13 @ 10:10:02 a aktualną wersją.