„Gliństock 2018” – święto muzyki w Glińsku

1 września odbył się „Gliństock 2018” – mini festiwal muzyczny zorganizowany przez pacjentów naszej filii. Licynie stawili się pacjenci wszystkich oddziałów Ośrodka. Serwowana była grochówka, bigos, grillowane kiełbaski. Na uczestników czekały przekąski, ciasta, pączki i ciepłe/zimne napoje. Świetna muzyka sączyła się z głośników. Wystąpili m.in: zespół Lasal, raper Poison (projekt Jedno Życie) oraz pacjenci naszego Ośrodka.

Imprezy takie jak „Gliństock 2018” pomagają zaszczepić w nas pozytywne wspomnienia i uczucie satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.  Utwierdzają w przekonaniu, że aby się dobrze bawić nie musimy zafałszowywać rzeczywistości, a po prostu przyjąć ją taką, jaka jest. Chodzi też, by stawiać się w wielu rolach i sytuacjach, by pracować nad swoimi niedostatkami i szukać radości w przyziemnych, zwykłych czynnościach .

„Gliństock 2018” to wspaniała inicjatywa na drodze ku naszej trzeźwości. Za kulisami mówi się, że może to być zaczątek rokrocznego święta muzyki w Glińsku.

Warto wspomnieć, że sponsorami wydarzenia byli: dyrektor SP ZOZ „Nowy Dworek”, Ośrodek Wypoczynkowy „Nowy Dworek” oraz piekarnia Balcewicz ze Świebodzina.

– pacjent Artur –

 

* Wszystkie osoby biorące udział w tym wydarzeniu, dobrowolnie zgodziły się na publikację ich wizerunku. Przywiązujemy dużą uwagę i wszelką dbałość do sprawowania ochrony, wizerunku i prywatności.

<-- Powrót