Glińsk – „Pumpkin Party 2018”

3 listopada na naszej filii odbyła się impreza w haloweenowym klimacie, którą nazwaliśmy „Pumpkin Party 2018”.

Przygotowania do niej trwały przez cały tydzień. Organizacja przebiegła bardzo sprawnie w duchu wzajemnej współpracy. Pracy było sporo począwszy od zaplanowania harmonogramu zadań, przygotowania konkurencji, wystroju sali, aż do poczęstunku. Podzieliśmy się na kilka grup tematycznych (duszki, zombie, wampiry, księżniczki, bohaterowie i wiedźmy). Zabraliśmy się za stroje i charakteryzacje. Kilka dni wcześniej, jako przedsmak głównej zabawy, odbyła się gra terenowa na terenie Glińska. Dostaliśmy mapki ze wskazówkami pomagające odszukać pojemniki z numerami dyni.

W sobotni wieczór przebrani i umalowani rozpoczęliśmy zabawę. Oprócz muzyki i tańców organizatorzy przygotowali ciekawe zabawy i konkurencje. Wydarzenie rozpoczął konkurs kostiumów. Masę frajdy dostarczyły nam zabawy takie jak: karaoke, wyławianie jabłka z wody, owijanie papierem toaletowym itd. Gdy zrobiło się ciemno wystawiliśmy na zewnątrz wszystkie konkursowe dynie. Pięknie oświetlone robiły duże wrażenie. Grupowe zmagania było na bieżąco oceniane i punktowane przez Jury.

Dla wielu z nas było to zupełnie nowe doświadczenie. Przypomnieliśmy sobie, że potrafimy tańczyć i czerpać radość z zabawy na trzeźwo. Długo nie zapomnimy tego wyjątkowego wieczora.

– pacjent Bartek –

* Wszystkie osoby biorące udział w tym wydarzeniu, dobrowolnie zgodziły się na publikację ich wizerunku. Przywiązujemy dużą uwagę i wszelką dbałość do sprawowania ochrony, wizerunku i prywatności.

<-- Powrót