Drużyna z Nowego Dworku Mistrzem Polski 2018

Oglądasz starszą wersję wpisu pochodzącą z 25 maja 2018 o 09:13:23. Poniżej różnice pomiędzy starą wersją a pochodzącą z aktualna wersja.

W dniach 12-13 maja 2018 roku w Zielonej Górze odbyły się XVI Mistrzostwa Polski w Ulicznej Piłce Nożnej Środowisk Trzeźwościowych oraz Osób Bezdomnych.
Drużynie z Nowego Dworku udało sie w finale pokonać drużynę z Ciborza, jak komentowali kibice, były to małe derby województwa Lubuskiego.
Mistrzostwa Polski w Piłce Ulicznej to wydarzenie sportowo – terapeutyczne.
Ludzie bezdomni, trzeźwiejący narkomanii i alkoholicy dostają zastrzyk energii, niezbędnej do stopniowego dalszego wychodzenia z życiowego dołka.
Tym bardziej cieszy fakt, iż to Nasi Pacjenci zdobyli najwyższe trofeum w postaci tytułu Mistrzów Polski.
Wiecej zdjeć na naszym profilu Facebook: bit.ly/2xdihno

Print Friendly, PDF & Email

Wersje wpisu:

Zmiany:

Aktualna wersja
W dniach 12-13 maja 2018 roku w Zielonej Górze odbyły się XVI Mistrzostwa Polski w Ulicznej Piłce Nożnej Środowisk Trzeźwościowych oraz Osób Bezdomnych. Drużynie z Nowego Dworku udało sie w finale pokonać drużynę z Ciborza, jak komentowali kibice, były to małe derby województwa Lubuskiego. Mistrzostwa Polski w Piłce Ulicznej to wydarzenie sportowo – terapeutyczne. Ludzie bezdomni, trzeźwiejący narkomanii i alkoholicy dostają zastrzyk energii, niezbędnej do stopniowego dalszego wychodzenia z życiowego dołka. Tym bardziej cieszy fakt, iż to Nasi Pacjenci zdobyli najwyższe trofeum w postaci tytułu Mistrzów Polski. Wiecej zdjeć na naszym profilu Facebook: GALERIA ZDJĘĆ
Poprzednia wersja
W dniach 12-13 maja 2018 roku w Zielonej Górze odbyły się XVI Mistrzostwa Polski w Ulicznej Piłce Nożnej Środowisk Trzeźwościowych oraz Osób Bezdomnych. Drużynie z Nowego Dworku udało sie w finale pokonać drużynę z Ciborza, jak komentowali kibice, były to małe derby województwa Lubuskiego. Mistrzostwa Polski w Piłce Ulicznej to wydarzenie sportowo – terapeutyczne. Ludzie bezdomni, trzeźwiejący narkomanii i alkoholicy dostają zastrzyk energii, niezbędnej do stopniowego dalszego wychodzenia z życiowego dołka. Tym bardziej cieszy fakt, iż to Nasi Pacjenci zdobyli najwyższe trofeum w postaci tytułu Mistrzów Polski. Wiecej zdjeć na naszym profilu Facebook: bit.ly/2xdihno
Print Friendly, PDF & Email
single