oferta pracy

Oferta pracy dla opiekuna medycznego.

Ośrodek dla Osób Uzależnionych SPZOZ Nowy Dworek zatrudni na stanowisku: Opiekun medyczny

WYMAGANIA:

  • ukończona policealna szkoła medyczna oraz uzyskany dyplom opiekuna medycznego- do współpracy zapraszamy osoby, które ukończyły szkołę i uzyskały dyplom po 1 września 2021 roku lub wcześniej ale dodatkowo odbyły kurs kwalifikacyjny uzupełniający w zakresie kwalifikacji MED.14
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy
  • zaangażowanie i przyjazne nastawienie do pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Świadczenie usług medycznych i opiekuńczych w ramach zajmowanego stanowiska
  2. Wykonywanie czynności związanych z przyjęciem chorych do ośrodka, w zakresie zajmowanego stanowiska.
  3. Indywidualne rozmowy z pacjentem dotyczące ich problemów zdrowotnych.
  4. Dbanie o bezpieczeństwo pacjentów.
  5. Umawianie wizyt pacjentów w ramach NFZ.
  6. Współpraca z personelem medycznym.

OFERUJEMY:

  • współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • stabilną formę zatrudnienia
  • pracę w zgranym zespole

Podobne wpisy