oferta pracy

Wychowawca – oferta pracy

Ośrodek dla Osób Uzależnionych Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „NOWY DWOREK” zatrudni na STANOWISKU:

WYCHOWAWCA

Miejsce pracy: Nowy Dworek siedziba i filie Ośrodka, pow. świebodziński

Zadania:

– Obchód i kontrola przestrzegania zasad przez pacjentów i zabezpieczenie infrastruktury oraz dbanie o bezpieczeństwo pacjentów.

– Przekazywanie informacji z dyżuru odnośnie funkcjonowania pacjentów, przestrzegania przez nich zasad i reguł ich obowiązujących.

– Sporządzanie raportów z dyżurów, informowanie kierownika lub jego zastępcę o ilości pacjentów i o wszystkich zmianach dotyczących pobytu pacjentów w danej komórce.

– Uruchamianie wcześniej ustalonych procedur postępowanie do zaistniałego problemu.

– Nadzór nad sprzętem i materiałami oddanymi do dyspozycji pacjentów.

– Ścisłe przestrzeganie tajemnicy służbowej i zawodowej.

– Uczestniczenie w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje.

– Wykonywanie innych czynności w ramach posiadanych kwalifikacji i kompetencji na polecenie bezpośredniego przełożonego.

Oczekiwane kwalifikacje:

– wykształcenie min. średnie

Doświadczenie:

– mile widziane doświadczenie pracy w zespole,

– mile widziane doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi.

Umiejętności i przydatne cechy:

– dobra organizacja czasu pracy, sumienność i zaangażowanie,

– serdeczność i cierpliwość,

– skuteczna komunikacja,

– umiejętność pracy w grupie oraz samodzielnie,

– łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy wynagrodzenie od 5582,00 brutto + dodatek nocny + dodatek stażowy

O nas

Ośrodek dla Osób Uzależnionych SPZOZ „NOWY DWOREK” istnieje od 1988 roku i od

wielu lat realizuje kompleksowy program terapii uzależnień, stając się ważnym miejscem na

mapie lecznictwa odwykowego w Polsce.

Cenimy Profesjonalne podejście oraz zaangażowanie i odpowiedzialność za dobro pacjenta.

W związku z rozwojem naszej placówki poszukujemy pracowników.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy w naszej placówce.

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesyłanie na adres email:

sekretariat@nowydworek.com lub k.spilszewska@nowydworek.com

kontakt tel. 606894329

Zapraszamy do współpracy!

Podobne wpisy